Про компанію

Наша компанія працює на ринку більше 10 років, але вже за такий короткий термін ми нагромадили великий досвід роботи, зробили величезне портфоліо та допомогли багатьом людям облаштувати їхнє житло.

Майстри нашого підприємства успішно виготовляють ковані вироби, поєднуючи сучасні технології та творчу винахідливість, а обладнання майстерні та великий штат дозволяє виробляти вироби у найкоротші терміни. Наші художники та дизайнери працюють над ідеями, створюючи макети нових виробів. Вони ж і проектують замовлення, даючи можливість побачити готовий виріб на стадії розробки та, за потребою, внести корективи.

Наші Творіння відрізняються від виробів конкурентів незмінно високою якістю, вишуканим стилем та високохудожнім смаком. Вони прикрашають місто Хмельницький та також приватні володіння людей. Всі вироби виготовляються виключно вручну, що надає їм вигляду справжнього твору мистецтва.

З Вами ми стаємо сильнішими. А Ви – разом із нами.

Наши работы

Новости компании

Предыдущая Следующая
Кованая карета в подарок городу Хмельницкий

Кованая карета в подарок городу Хмельницкий

 "Кузнечной мастерской Сергея Полещука" изготовила для города Хмельницкий торговую точку в виде кованой кареты. Надеемся, что она украсит город и будет радовать глаз жите...

11 06 2014

Подробнее
Наш подарок городу Хмельницкий

Наш подарок городу Хмельницкий

Наша мастерская, совместно с газетой "Є" подарили городу Хмельницкий красивую лавочку. В День города Хмельницкий состоялось открытие кованой лавочки с описанием в честь я...

01 10 2013

Подробнее